قانون جذب 5 بعدی

اتوبوس ارتعاشی

اتوبوس ارتعاشی

دوستان عزیزم این روزها کانال های زیادی در تلگرام ایجاد شدند و تعدد این همه کانال شاید برای هر شخصی کمی کلافه کننده باشد. و احتمالا از تاثیرات مخرب این موضوع بی اطلاع باشید

مطلب بسیار مهمی را با شما دوستان عزیزم در میان می گذارم
دوستان خوبم هر شخصی در هر لحظه ای دارای ارتعاش و فرکانس خاص و مشخصی هست.
نوع این ارتعاشات را نوع باورها و افکار و نیت های درونی اشخاص مشخص می کنه

⛔️ احتمالا تا حالا با افرادی برخورد داشتین که در همان لحظات ابتدایی احساس ناراحتی و نا آرامی درون شما ایجاد شده باشد طوری که احساس ناخوشایندی در شما ایجاد می شود.
این موضوع بخاطر ارتعاشات منفی و مخرب این افراد هست. اگر به مدت طولانی در کنار این اشخاص باشید حتی ممکن است سردرد و تپش قلب و … در شما ایجاد شود.

✅ همینطور با افرادی مواجه شدید که احساس آرامش بسیار خوبی درون شما ایجاد می کنند. انگار یک آهنربای دلربایی هستند!!!
اینگونه افراد نیز دارای ارتعاشات بسیار مثبت و نورانی هستند.

قانون جذب 5 بعدی

اتوبوس ارتعاشی

موضوع مهم اینجاست دوستان عزیزم که ارتعاشات درونی افراد می تواند سوار بر کلمات و نوشتارهای آن ها باشد و بطور مستقیم مخاطبان آن را تحت تاثیر قرار دهد.
فرض کنید که شخص در حال پست گذاشتن و مطلب نوشتن در کانالش هست و در آن لحظه ارتعاشش از نوع نفرت و عصبانیت و … هست. متاسفانه تمام این ارتعاشاتش سوار بر تک تک کلماتی که می نویسد می شود و شما که آن مطلب را خواهید خواند مستقیما ارتعاشات آن شخص را دریافت می کنید و ناآگاه ارتعاشات شما نیز آلوده می شود و این باعث می شود که سر درد های بی موردی را تجربه کنید یا احساس سنگینی و غم و بی حالی خاصی را داشته باشید.
جملاتی که اشخاص در کانال می نویسند مانند یک اتوبوسی هست که مسافرانش همان ارتعاشات نویسنده هست و این اتوبوس مستقیما در مرکز فرماندهی ذهن شما متوقف می شود و تمام ارتعاشات آن نویسنده در مرکز وجودی شما تخلیه می شود.
پس بهتر هست در انتخاب کانال ها بسیار دقت کنیم تا مبادا نا خواسته اسیر گرداب ارتعاشات منفی شویم.
مهم ترین نشانه ی درک جنس ارتعاشات مطالب یک کانال این هست که ببینید بعد از خواندن و دیدن مطالب یک کانال چه احساسی درون شما ایجاد می شود؟
چه تغییرات ریزی درونتان رخ می دهد؟

ارادتمند دوستان خوبم. میلاد پاکار

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن