راز آفرینش کیهانی

راز آفرینش کیهانی

راز آفرینش کیهانی

 

این مطالبی که خواهید خواند صرفا درک و آگاهی شخصی من از جهان خلقت هست. با ذهنی باز بخوانید

 

همه چیز بر اساس ارتعاش کیهانی هماهنگ شده

شما قبل از ورود به زندگی زمینی در دنیایی از جنس ارتعاش بودید.
دنیایی سرشار از عشق که هر شخص بر اساس برآیند ارتعاشی که درونش ذخیره کرده بود در جایگاه مشخصی قرار داشت.
شما بودید چون باید می بودید.
شما جسم نیستید که در یک زمان متولد شوید و در زمانی دیگر نابود شوید.
شما از جنس ارتعاش هستید.شما انرژی هستید.
ارتعاش هیچ وقت به وجود نمی آید و هیچ وقت از بین نمی رود.
بلکه از ازل بوده و تا ابد خواهد بود.

شما نسخه های ارتعاشی هستید که از همیشه وحود داشتید.
ورای زمان و مکان ورای قالب های جسمانی…شما همیشه وجود داشتید.
چرا که انرژی از بین نمی رود بلکه از حالتی به حالت دیگر تغییر می کند.

انرژی

انرژی

شما قبل از ورود به این دنیای خاکی بر اساس بسامد ارتعاشی خودتان درخواست کردید که در قالب یک کاراکتر به این زندگی زمینی بیایید تا جنس ارتعاش وجودی تان را هماهنگ با ارتعاش منبع و طراح جهان هستی کنید.
شما با اختیار خودتان این کاراکتر جسمی را برگزیدید چرا که در آن دنیای قبل از تولد شما آگاه بودید که انتخاب این جسم زمینی بهترین انتخاب شماست. انتخابی که می تواند برآیند ارتعاشی شما را هماهنگ با ارتعاش خالق خودتان کند.
شما خلق شدید برای هماهنگ شدن با هوشمندی حاکم در جهان هستی.
شما خلق شدید تا تکامل ارتعاشی خودتان را ادامه دهید تا در نهایت در هماهنگی کامل با خالق خودتان یا خود برتر خودتان باشید.

پس بدانید که انتخاب جسم کنونی خودتان دقیقا بر عهده ی خود شما بوده.
شما آن لحظه آگاهی داشتید که فقط در این جسم و در این زمان هست که می توانید به رسالت خودتان برسید. و با آگاهی و اختیار کامل این کالبد جسمی را برگزیدید تا بهترین باشید.

بعد از اینکه درخواست کردید تا به این زندگی بیایید خودتان والدین کنونی خود را انتخاب کردید.
پذیرفتید که در نطفه ی والدین کنونی خودتان تجلی و نمود پیدا کنید.
و این لحظه بود که به میدان ارتعاشی بین اسپرم ها و تخمک قدم گذاشتید.

حدود ۸ میلیون اسپرم پدرتان در معرض یک عدد تخمک مادرتان قرار داشت.
حالا کدام اسپرم باید با این تخمک لقاح انجام دهد تا نطفه ای ایجاد شود و شما
در آن دمیده شوید؟
هیچ چیزی بر اساس تصادف و شانس نیست.

راز آفرینش کیهانی

راز آفرینش کیهانی

آن اسپرمی که دارای ارتعاش هماهنگ با تخمک بود به سمت آن کشیده می شود و با آن لقاح انجام می دهد چرا که این قانون دنیاست که شبیه شبیه را جذب می کند.و بر این اساس شبیه ترین اسپرم به تخمک از لحاظ ارتعاشی به سمت آن حرکت کرده و اینجا نقطه ی عطفی برای شما بود. و شما آگاهانه و با اختیار خودتان در این نطفه ی فیزیکی دمیده شدید و به آن حیات بخشیدید. راز آفرینش کیهانی راز آفرینش کیهانی

در این لحظه شما تمام وقایع دنیای قبلی را فراموش کردید. چرا که باید فراموش می کردید تا در این دنیا دچار سردرگمی نشوید. شما الان به یاد ندارید که خودتان با اختیار خودتان لحظه ی تولد و مکان تولدتان را برگزدید. ولی زمانی که رسالت ارتعاشی خودتان را به سرانجام برسانید و پرده های ناآگاهی و فیلترهای ذهنی کنار روند شما به یاد خواهید آورد هر انچه را قبلا از یاد برده بودید.

شما خلق شدید برای یک هدف نهایی که آن تکمیل هماهنگی ارتعاشی خودتان با منبع و منشا خودتان هست. در واقع شما خلق شدید برای یکی شدن با خودتان و خالق تان

 راز ارتعاش کیهانی

در این زندگی زمینی شما افرادی را به سمت خودتان جذب می کنید که شما را در تکمیل رسالت ارتعاشی تان یاری کنند.
تمام افرادی که وارد زندگی شما می شوند حامل پیامی برای شماست.
تمام هنر شما در این هست که بتوانید درک کنید که افرادی که وارد زندگیتان می شوند برای چه منظوری آمدند.

در این زندگی اشخاص زیادی نیز از زندگی شما خارج خواهند شد چرا که هماهنگ با بسامد ارتعاشی شما نیستند.
و شما مثل اکثر مردم از رفتن دیگران ناراحت می شوید ولی بدانید که آن ها باید بروند چون هم ارتعاش با شما نیستند.
آن ها باید بروند چرا که وظیفه ی آنها در روند تکمیل رسالت شما به پایان رسیده.

شما در یک طرح عظیمی به نام زندگی فقط افرادی را در کنار خودتان خواهید داشت که هماهنگ با ارتعاشات شما باشند.
هر شخصی که به شما احساس ارامش می دهد دقیقا هم ارتعاش با شماست
و افرادی که شما را ناراحت یا مضطرب می کنند آن ها تضاد ارتعاشی شدیدی با شما دارند و باید از زندگی شما حذف شوند.
بسیاری از مردم تلاش میکنند به هر نحوی شده اینگونه افراد را در کنار خودشان نگه دارند ولی غافل از اینکه با این کار شما نمی توانید رسالت ارتعاشی خودتان را تکمیل کنید.

شما فقط مجاز هستید کارهایی را انجام دهید که به شما احساس خوبی می دهند
مجاز هسنید افرادی را در کنار خودتان نگه دارید که به شما احساس ارامش می دهند
چرا که احساس خوب یعنی هماهنگی شما با خالق خودتان
ولی وقتی حال بد یا احساس ناخوبی در شما ایحاد می شود این بدان معناست که شما از مبدا و منبع خودتان دور می شوید.

پس به یاد داشته باشید که همه چیز بر اساس ارتعاش و ویبره بنا شده. و شما تمام هنرتان در این هست که بتوانید در هماهنگی و همسویی کامل با سرچشمه ی خودتان با منبع خودتان باشید.
و یکی از بهترین کارها برای همترازی ارتعاشی با خالق خودتان سپاس گذاری قلبی لحظه ای هست.
شما باید شاکر باشید برای تک تک لحظات زندگی خودتان. باید ارتعاش سپاس گذازی ار قلب شما به فراسوی کیهانساطع شود.
سپاس گذازی های قلبی شما پلی است بین جهان مادی و ماورای کیهان جایی که منبع اصلی شماست. جایی که از آنجا ریشه هایتان جان گرفتند و به سوی این زندگی زمینی رهسپار شدید.
سپاس گذازی قلبی شما زمان و مکان را در هم می آمیزد و تضادهای ارتعاشی وجودی شما را حتی قبل از تولد هماهنگ و همراستا می کند با خالق خودتان.
پس حتی می توانید برای قبل از خلق شدنتان نیز سپاس گذاز باشید
و خودتان را در میدان ارتعاشی خالق خودتان قرار دهید در این صورت زندگی شما طعم بسیار زیبایی پیدا می کند و شما قدرت خلق بسیار بالایی خواهید داشت .
وقتی خودتان را هماهنگ با منشا خودتان می کنید تمام افکار شما با قدرت بسیار بالایی در جهان فیزیکی خلق خواهند شد
تمام اتفاقات و رویدادها به نحوی برنامه ریزی می شوند که رسالت ارتعاشی شما تکمیل شود و زندگی بسیار خاصی را تجربه کنید.

 

اینها ادراکات و آگاهی شخصی من از جهان خلقت هست. شما می توانید نپذیرید و باور نکنید و عقاید شخصی خودتان را داشته باشید. لطفا در مورد این مواردی که با شما صحبت کردم سوال نکنید و به فکر کردن بپردازید. می دانم که پر از سوال هستید  ولی علاقمندم که خودتان به کنکاش درونی بپردازید و جواب ها برای تان نمایان خواهد شد. می توانید نظراتتان را در زیر این مقاله مکتوب کنید. اما لطفا سوالاتی نپرسید که بنا به دلایلی از پاسخ دادن به آن ها معذور باشم

میلاد پاکار- مدرس قانون جذب ۵ بعدی و محقق علوم ذهنی

26 پاسخ
  • tabasom.taghipour
   tabasom.taghipour می گوید:

   سپاس ازشماکه مشعل هدایت رادردستان گرفتی وماموریتت راباراهنمایی هاوکلامی ازسطح بالا به سرانجام میرسانی.خداوندراشاکرم که درراستای افکاروعقایدشماهستم ودرمسیررسالتتان، ازپروردگارذهنی بازمیطلبم تاشماراازسرچشمه ی خردوآگاهیش سرشارکند.سپاس استادمیلادعزیزکه هستی وآموزه هایتان رابدونه چشم داشتی دراختیارماقرارمیدهی.

   پاسخ
 1. Mahsa Shokrnejad
  Mahsa Shokrnejad می گوید:

  سلام،
  راستش من خيلي به اين موضوعات علاقه دارم و خيليم مطالعه كردم و يه جورايي اين حرفهاتونو قبول دارم چون نظر منم همينه،متاسفانه اطرافيانم به شدت در مقابل عقايدم جبهه ميگيرم و ميگن چرا گير دادي به اين مباحث،بشين زندگيتو بكن،تا مشكلي برام پيش مياد سريع ميگن به خاطر كنكاش تو مسائل متافيزيك و غيره است،ولي من تو خفا كتابامو ميخونم و كلي فكر ميكنم درباره مطالب كتاب

  پاسخ
 2. پرنیان
  پرنیان می گوید:

  چون به تازگی با این موضوع آشنا شدم
  تنها میتونم دعا کنم که خداوند به من بینش و آگاهی الهی عطا کنه و من برای رسیدنش همیشه در صراط مستقیم باشم

  پاسخ
 3. P. M.
  P. M. می گوید:

  سلام به همه دوستان عزیز.خوشحالم که در جمع دوستان آگاهی چون شما فراخوانده شدم.چون من حقیقتا باور دارم که به این سایت و کانال دعوت شده ام و بودنم اینجا اتفاقی نیست.
  استاد پاکار دیدگاه شما رو بسیار قبول دارم.سالهاست با این دیدگاه آشنام و باورش دارم چون به نظرم پاسخگوی بسیاری از ابهامات انسان است.ممنونم از شما.و ممنونم از دوستانی که نظراتشونو به اشتراک میذارن .

  پاسخ
 4. ژینوس
  ژینوس می گوید:

  عالی بود سپاس..اما اینجا تکلیف یه چیز نامعلومه اونم سرنوشته. اگه ما از قبل زندگی خودمون رو دیدیم و انتخاب کردیم این یعنی اینکه سناریوی زندگی ما از قبل نوشته شده و سرنوشت که میگن حقیقت داره و نیازی به تلاش اضافه برای بعضی رویاها نیست چون در طرح الهی زندگی ما نیست. اما قدرت اختیار هم که خودتون میگید ما خالق زندگی خودمون هستیم اونو نقض میکنه و با هم تداخل دارن. آدم گیج میشه ای کاش توضیح میدادید

  پاسخ
  • tabasom.taghipour
   tabasom.taghipour می گوید:

   سلام دوست عزیز،ماازقبل زندگیمان راانتخاب نمودیم ودرواقع برای کشف گوهره وجودمان پابه این دنیا نهادیم.مرگ پایان نیست بلکه خط صافیست که دوباره زندگی رابدنبال دارد.درسته که سناریوهاتکراری هستنددرواقع زندگانی های قبلی هم که گذراندیم تکراری بودند ولی اصل ماجراکیفیت وکمیت دادن به تجربه های خودمان هست ،مادرهرزندگی درحال جمع اوری کردن پازلهایی هستیم صفتهایی،که پروردگاردرمانهادینه کرد وموجب رسیدن مابه رشدوکمال میشود.همه چیزدراین جهان درحرکت است بیحرکتی همانندآب جمع شده درگودالی ست که به دلیل ماندگی به لجن تبدیل میشود.پس مقدمه ی هردست اوردی حرکتی بوده است. زندگی رامیتوان باافکارنووباورهای جدیدازنوبسازی باید برای رسیدن به گوهروجودتان تلاش شودمنطورذات پاک الهیست. خداوندسرنوشت رادردستان خودمان قرارداده تابراساس لیاقت وارزشمندی که بخودداریم وتلاش درراستای اهدافمان برای ماتوسط انرژی هستی وطبیعت اتفاقات ورخدادهای تازه ای رابه زندگیمان فراخوانیم.موفق وشادکام باشی دوست عزیز.

   پاسخ
 5. mina
  mina می گوید:

  من ۲سال پیش قبل اینکه اسرارذهن رو از کانال بشناسم با سرچ مطالبی اتفاقی در اینترنت متنهای اقای پاکارو دیده بودم اما همیشه این سوال توو ذهنم بود اگه همه چی با قدرت اختیار ماست اومدنم به این دنیا که به اختیارم نبوده! دقیقا ۲ماه بعدش وقتی با کانال آشنا شدم اونم بین انبوهی از تبلیغات کانالها با خوندن این مقاله در کانال داشتم دیونه میشدم.یادمه اون روز بالای ۲۰ بار این مقاله رو خوندم وشب خوابم نبرد.اونموقع حتی از تصور اینکه من قبلا ارتعاشی بودم که بااختیار خودم همه چیو انتخاب کردم هم واسم ترس داشت اما الان ازهمین نکته برای موانعی که ممکنه برای رسیدنم به اهدافم باشه استفاده کردم و درک اینکه همه چیو خودم انتخاب میکنم و خودم خواستم بهم ارامش بیشتری میده تا اینکه بخوام باهاش بجنگم. بنظرم اینطوری خیلی راحت تری

  پاسخ
 6. اکرم
  اکرم می گوید:

  با سلام و احترام
  تناسخ را ادیان الهی قبول ندارند. چیزی که مورد قبول ادیان الهی است تسلسل است که با تناسخ فرق اساسی دارد. برای درک این مفاهیم باید در منابع مورد اعتماد عرفان اسلامی مطالعه کرد. فکر نمیکنم منظور آقای پاکار هم تناسخ باشد. هر کسی بنا بر اشتیاق و جستجوی خود قسمتی از اسرار آفرینش را کشف میکند. این تکه های پازل وقتی کنار هم قرار بگیرند ما را به درک بهتری می رسانند. با تشکر از آقای پاکار که تجربیات و دریافت های خود را برای ما بازگو میکنند.

  پاسخ
 7. Mahsa Shokrnejad
  Mahsa Shokrnejad می گوید:

  سلام،مطالبتون جالب بود شبیه این مطالب رو تو خییلی از کتابا خوندم و کم و بیش قبول دارم،ولی من به شدت سر در گم هستم و واقعا این احساسو دارم که یه رسالتی دارم تو این دنیا،ولی نمیدونم چیه و باید چیکار کنم.

  پاسخ
 8. پروانه
  پروانه می گوید:

  سلام اینها دیدگاه شخصی نمیتوانند باشند اینها اگاهی کیهانیست که با اندکی تامل میتوان کم کم به آن دست یافت،تمام این مطالب را در اشعار مولانا میتوان یافت خلاصه مطالب مثنوی میگوید شما جسم و فکر و هر انچه که فکر میکنید هستید، نیستید،بلکه اگر جریان تفکر را متوقف کنید و بتوانید ورودی مغز خود را کنترل کنید و باور کنید که شما جسم نیستید میتوانید با منشا اصلی یعنی خداوند بدون واسطه ارتباط بگیرید البته تمام اینها را با شعر و تمثیل بیان میکند،عقل برای انسان لازم است اما جریان تفکر قاب کنترل هست،و خیلی از مردم از این مورد اطلاع ندارند

  پاسخ
 9. حسام
  حسام می گوید:

  استاد عزیز درود. افسوس که فرموده اید پاسخ نمیدهید پس مجبورم فقط ابراز نظر کنم هرچند که تمام این نظرات برایم سئوالاتی بی پاسخ و جانکاه هست که هرچه تلاش کردم پاسخی نیافتم .
  ۱ _ استادعزیز حقیقت ارتباط دادن وجود و هستی ما با ارتعاش و ویبره چیست ؟؟ ارتعاش یا حرکت موجی یا ویبره یک پدیده کاملا مادی و در حیطه ماده وبا مشخصات فرکانس،طول موج، دامنه ووو میباشد . چرااین ادعا که ما ارتعاش هستیم و تمام تعابیر مرتبط با آن بصورت یک تعبیر ذهنی و رویایی بیان شده و ابدا به شرح و توضیح خصوصیات آن نمیپردازید ؟؟ تمام موضوعات مادی ازجمله ارتعاش و ویبره بایستی با ابزارهای علمی و قوانین علمی و فیزیکی قابل بیان و توصیف باشد.
  ۲ _ در توصیفاتتان یکی از بزرگترین رازهای سربه مهر انسانها را براحتی پاسخ میدهید و آن هدف از خلقت است که آنرا هم ارتعاش شدن با خالق وووو فرموده اید. ولی به مهمترین قسمت این راز اشاره نکرده اید که هم ارتعاشی و یا وصل شدن به خالق و پروردگار برای چه؟؟ چرا من بایستی از کل (پروردگار) در یک ارتعاش نامناسب جداشوم وحالا طی زندگی ها و مرگ ها و تناسخ های مکرر و مکرر خودم را هم ارتعاش کنم و به خالق متصل شوم ؟؟ چرا نمیتوانید با تمام زیبایی هایی که برای خلقت بیان میکنید هدف و علت و نتیجه این خلقت را بیان کنید؟؟؟
  ۳_ ذکر این مهم که ما خودمان پدر و مادر و محل تولد و کلا نوع و نحوه زندگیمان را خود انتخاب کردیم برای عاقبت به خیر شده ها شاید قانع کننده باشد ولی چرا گروهی را در این بحث خود وارد نمیکنید که سراسر زندگیشان جنایت و کشتار و تجاوز به حقوق دیگران و گناه و گناه و گناه و مردم آزاری و دزدی ووو بوده که الا ماشاالله در کشور خودمان هم کم نداریم . تکلیف اینان چیست ؟ سراسر زندگی آنها با سررفتن در لجنزار گناه و عقب رفتن از انسانیت بوده پس چگونه این نوع زندگی را خودشان و با چه هدف و معیاری انتخاب کرده اند ؟؟؟

  پاسخ
 10. فريبا
  فريبا می گوید:

  سلام اقاي پاكار
  بعد از خواندن مطالب شما كه ما انرژي بوديم و هر گز از بين نميرم ….من ديشب زندگي گذشته خودم رو در خواب ديدم،البته اينو بگم اكثر خوابهاي من صادقانه و عينا بعدا تعبير ميشود.من در خواب ديدم كه دو تا خواهر بوديم در زمانهاي خيلي دور و در كشور و جايي ديگر كه در خيابانها زندگي ميكرديم مادرمون تركمون كرده بود و پدرمون هم با اينكه اينها فرزندان من نبيستن ما را نپذيرفته بود من در خواب خودم را ٦ تا٧ ساله ديدم خلاصه ميگم بعد يك خانمي من را به فرزندخواندگي گرفت .حالا ديگه علت خيلي از اخلاقام رو ميدونم اينكه چرا اصلا بچه دوست ندارم چرا بيرون نميرم براي اينكه دوست ندارم بچه هاي خياباني رو ببينم اينكه از پدرو مادر اين بچه ها متنفرم هميشه ميگفتم چرا من اينطور هستم چرا خودم رابا وجود ضربه ها وقف ديگران ميكنم حالا دليلش رو فهميدم .البته الان بعد از ديدن اين خواب حالم خوب نيست

  پاسخ
 11. سحر
  سحر می گوید:

  با این مطلب شما آشنایی دارم. من جسم نیستم، فکر نیستم، احساس نیستم، من روح هستم. مطمئنن این روح در یکبار تجربه دنیا نمی تواند به روح برتر خود برسد و به آن ملحق شود، پس بارها و بارها، به جنسیت، نژاد و..،. مختلف بر می گردد تا بتواند به higher soul نزدیک و نزدیکتر شود. بله، همه چیز به اختیار و انتخاب خودمانست و هدف در هر دفعه بازگشت، رسیدن به کمال عالی انسانی، نه، روحست که بتواند هدف از خلقت و آفرینشش را دنبال کند و با روح برتر نزدیکتر شود…..
  فقط یک چیز در این میان وجود دارد، این جریان تناسخ روح یا incarnation می باشد که فکر تمی کنم مذاهب، بخصوص اسلام، با آن موافق باشد چون: هر کس نتیجه اعمال خویش را می بیند. و این روح در جسمهای متفاوت تجربیاتی خوب یا بد داشنه، حال، در این مرحله بر سر من چه می آید. منطورم این روحسیت که آلان با فیزیک جسمی من همراهست. باید تنیه شود یا پاداش گیرد؟ جسمهای قیلی با این روح چه کردند؟ … و الی آخر که سوالات زیادی می شود.
  بهر حال ممنونم. رسیدن به این درک و بیان آن جسارت بزرگیست.

  پاسخ
 12. مریم
  مریم می گوید:

  آقای پاکار عزیزم دوباره پیام میدم سپاس الان فایل صوتی راز آفرینش را گوش دادم .یاد آوری مطلبهایی بود که قبلا خونده بودم .ولی الان با یه حس ودید زیباتری مسئله را درک کردم.با شنیدن این فایل حس بسیار خوشایندی بهم دست داد .به خودم و انتخاب پدر .مادر خواهر برادر همسر و فرزندانم آفرین گفتم .با این درک دید دیگری آنا نسبت به اتفاقات اطرافم پیدا کردم .حتی میتونم بگم واسه تمام رخدادها آماده ترم چون درک کردم حتما راه حل عالی براشون دارم چون از قبل آگاه بودم .اگر من این خانواده را انتخاب کردم حتما بهترینها را هم انتخاب کرده ام و چه حیف که دیر فهمیدم ولی حتما از قبل هم این زمان بهترین زمان برای شناخت من بود.
  سپاس سپاس سپاس عزیزم پاینده باشی وبه امید دیدار

  پاسخ
 13. نجمه
  نجمه می گوید:

  کتاب صفر روح هم به این نکته اشاره داره که ما خودمون زندگی و پدر و مادرمون رو انتخاب میکنیم. و اینکه هر نوع زندگی که انتخاب میکنیم در جهت تکامل روحمان هست. ممنون.

  پاسخ
 14. کامران
  کامران می گوید:

  جالب بود
  ممنون از مطالبتون
  ولی من هنوز دنبال خودم میگردم و هر چقدر میگردم سوالات بیشتری برام به وجود میان
  انگار میخوام به چیزی برسم و نمیدونم اون چییه؟
  بعضی وقتها احساس خیلی عجیبی دارم…

  پاسخ
 15. مریم
  مریم می گوید:

  سلام در کتب دینی خودمان هم این موارد هست که خدا قبل از تولد انسان از او بر یکتایی خود گواه میگیرد .و خود انسان آگاه به سرنوشتش بدنیا آمده .
  آقای پاکار عزیزم مطلب شما هم آموزنده و هم منطبق با واقعیت هست .

  پاسخ
 16. مهسا
  مهسا می گوید:

  دیدگاه جالب و قابل تعاملیست، گرچه پذیرش آن برای عده ای بسیار ی سخت هست ، در واقع در دیدگاه شما هیچ چیز جبر ندارد ما همواره اختیار می‌کنیم آنچه را که میخواهیم ،
  ممنون که نظرتون رو ابراز می‌کنیم، شاد و سربلند باشید

  پاسخ
 17. شهره
  شهره می گوید:

  استاد
  من کاملا باورها و نقطه نظرهای شمارو هم خیلی وقته درک کردم و هم باور دارم بله متاسفانه خودمون این پدر و مادر رو انتخاب کردیم ودنیا همانند مدرسه ای است که هر روز باید درسهایی رو فرا بگیریم و در نهایت باید به کمال برسیم
  من به این شجاعت شما افرین میگم چون این چیزها مطالبی نیست که هر کس بتونه درکش کنه
  ممنون از اینکه هستین و حقایقی که عمری در ذهن و سینه ما بوده و نمیتونستیم عنوانش کنیم شما با شجاعت بیان می کنید.
  من از حرفهای شما بسیار آرامش میگیرم چون خیلی وقته به این چیزها رسیدم.
  سپاااسگزارم

  پاسخ
 18. نگین
  نگین می گوید:

  در حال خواندن کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین هستم که ارتباط بسیار نزدیکی با مطالب شما دارد و مرا بسیار مجذوب خود ساخته ،بسیار عالی و عمیق بود ، سپاس💐

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.