فیلم انگیزشی جنگجوی درون- موفقیت – تلاش و پشتکار

فیلم انگیزشی جنگجوی درون (به انگلیسی: Peaceful Warrior) در سال ۲۰۰۶ تهیه و تولید شده است. این فیلم سینمایی مجصول کشور آلمان است. فیلم جنگجوی درون، براساس کتاب جنگجوی درون ( یا جنگجوی صلح جو ) اثر دن میلمن تولید شده است.

فیلم انگیزشی جنگجوی درون

فیلم انگیزشی جنگجوی درون

 

دوستان فیلم جنگجوی درون یکی از فیلمهایی هست که در زندگی خودم تاثیر زیادی داشته و بارها این فیلم رو دیدم.
این فیلم برای افرادی هست که دوست دارن تغییر کنن ولی شرایط باب میل نیست و بارها شکست خوردن و ناامید شدن و اسیر افکار منفی ذهنشون هستن.
وقتی که این فیلم رو چندین بار ببینین امید و انگیزه و قدرت درونتون ایجاد میشه و قطعا الهام بخش خواهد بود برای شما.
پس حتما دفتر و خودکار کنارتون باشه و درسها و دیالوگهایی که براتون الهام بخش هست رو یادداشت کنین که در طول زندگی براتون نقشه ی راه خواهد بود برای اوج گرفتن و تیک زدن اهدافتون.

امیدوارم خالق زندگی ایده آل و فوق العاده باشین و از لحظاتتون لذت ببرین.
دوستدار شما؛ میلاد پاکار

فیلم انگیزشی جنگجوی درون

اسرار ذهن ، میلاد پاکار، موفقیت، تلاش و پشتکار،

2 پاسخ
 1. Leila Babaeinia
  Leila Babaeinia می گوید:

  استاد عزیزم جناب اقای پاکار گرامی و مهربانم
  از اینکه در تمام مسیر زندگیمون هستین و به عنوان یک راهنمای دلسوز و مهربان همیشه تمام توجهتون به ما هست و متمرکز هستین برای رشد درونی ما بی نهایت از زحماتتون قدردانی و تشکر میکنم.خداوند در تمام مسیر زندگیتون پشت و پناهتون باشه.تمام فایل هاتون مثل همیشه عالیه و قدرتمند.شاد و موفق باشین.

  پاسخ
 2. Leila Babaeinia
  Leila Babaeinia می گوید:

  با سلام و احترام خدمت استاد عزیزم.من فیلمو نگاه کردم عالی بود دقیقا تمام نکات فیلمو استاد عزیزم در تمام فایل های اموزشی با دقت تمام و حتی خیلی فراتر اموزش دادند.من بی نهایت از اموزه های استادم استفاده کردم و در زندگیم اعمالشون کردم.این فیلم به ما اموزش میده که در لحظه ی حال زندگی کنیم نه گذشته و اینده.و همیشه از مسیر رسیدن به اهدافمون لذت ببریم نه اینکه متمرکز بشیم برروی هدف و نباید فقط بدست اورنده باشیم همونطور که اشو وبودامیگن. بلکه از تک تک لحظات مسیر هدفمون باید نهایت لذتو ببریم در این صورته که رضایتمندی نصیبمون میشه.و انسان چیزی جز لحظه ی حال نیست.و خود سفر مهمه نه هدف.خود سفر باعث خوشحالی میشه نه مقصد.قوانین زندگی عبارتند از تضاد: که همه چی با تضاد افریده شده ،معما :که وقتمونو نباید برای حل معما هدربدیم تو زندگی،تغییر: هیچ چیزی اونطوری که هست نمیمونه،و شادی :باعث موفقیت میشه.و اینکه تمام جواب سوالاتمون در درونمونه به شرطی که سکوت کنیم و در لحظه زندگی کنیم ان موقع هست که جواب سوالاتمونو درمی یابیم و ندای درونمونومیشنویم.و اگر اشغالهای ذهنی مونو دور بریزیم می توانیم کارهای خارق العاده انجام بدیم.تعریف جنگجو یعنی اسیب پذیر بودن و در فیلم هم مشاهده میکنیم که تصادف دنی، قهرمان داستان،جزئی از اموزش او در زندگی بود و باعث قدرتمندی روحی و جسمی او در زندگیش شد.من نکات زیادی یاد گرفتم نت برداری کردم تمام مواردو چرا که بودن این موارد دردفترم بیش از اندازه در مسیر زندگیم و یاداوری انها در موارد حساس زندگیم بهم بی نهایت کمک میکنه مثل همیشه که تمام فایل های اموزشی استاد عزیزمو نت برداری کردم و همیشه به انها رجوع میکنم و کمک میگیرم.استاد عزیزم من ازتون تشکر وقدردانی میکنم که همیشه باعث رشد و پیشرفت ما در زندگی هستین.و از خداوندمم ممنونم که شما رو درمسیر زندگی ما قرار دادند تا رسالت الهی خودتونو برای رشد ما انجام بدین.صمیمانه قدردانتون هستم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.