کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت میلاد پاکار دات آی آر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت میلاد پاکار دات آی آر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت میلاد پاکار دات آی آر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، در هر زمانی ممکن است تغییر کند که کاربران عزیز میبایست هر چند وقت یکبار به بررسی شرایط و قوانین جدید بپردازند.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت میلاد پاکار دات آی آر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت میلاد پاکار دات آی آر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت میلاد پاکار دات آی آر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وب سایت میلاد پاکار دات آی آر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت و بعد از پرداخت , دانلود میکنید و یا به وب سایت میلاد پاکار دات آی آر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت میلاد پاکار دات آی آر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا جدیدترین آموزش ها، امکان دارد وب سایت میلاد پاکار دات آی آر برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه وب سایت میلاد پاکار دات آی آر را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که تنها ایمیل رسمی وب سایت میلاد پاکار دات آی آر , Mmpm.pakar@yahoo.com میباشد و در صورت دریافت ایمیل های جعلی با آدرس های دیگر مراتب را جهت پیگیری بیشتر به ایمیل Mmpm.pakar@yahoo.com ارسال فرمایید .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وب سایت میلاد پاکار دات آی آر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وب سایت میلاد پاکار دات آی آر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت میلاد پاکار دات آی آر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت میلاد پاکار دات آی آر ، مانند محصولات دانلودی , محصولات آموزشی , محصولات فیزیکی , امواج ذهنی و … به صورت کاملا اختصاصی طراحی و آماده سازی شده اند و در دسترس شما قرار گرفته اند . انتشار کلیه مطالب اختصاصی وب سایت میلاد پاکار دات آی آر بدون ذکر منبع , کاملا غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده پیگرد کاملا قانونی به دنبال خواهد داشت .

نکاتی در رابطه با نظرات ارسالی توسط شما :

تمامی نظرات ارسالی شما در وب سایت میلاد پاکار دات آی آر با رضایت کامل شما در سایت نمایش داده خواهد شد .

در صورتی که نمیخواهید نام و اطلاعات شما در سایت درج شود , حتما در نظر ارسالی اعلام فرمایید تا حریم شخصی شما کاملا رعایت شود .

برای ارسال نظرات در قسمت محصولات وب سایت میلاد پاکار دات آی آر حتما باید وارد اکانت کاربری خود شوید .

سخن آخر :

در آخر از اینکه وقت خود را جهت خواندن قوانین و مقررات وب سایت میلاد پاکار دات آی آر صرف نموده اید سپاسگذاریم. امید است با رعایت قوانین و مقرراتی که هر شخص ملزم به رعایت آن میباشد با مشکلی مواجه نشویم .