میلاد پاکار

0 0 vote
Article Rating

میلاد پاکار – رزومه میلاد پاکار – بیوگرافی میلاد پاکار – عکس میلاد پاکار

میلاد پاکار کیست؟

نمایی کلی از بیوگرافی و زندگی میلاد پاکار

من در دوران ابتدایی، در کنار درس خواندن، دست فروشی می کردم. وقتی که مدرسه ها تعطیل می شد بساطی کنار خیابان راه میانداختم و کیک و پفک و نوشابه و لواشک و یخمک و لپ لپ و … میفروختم!!! کمی که بزرگتر شدم در مغازه ی پوشاکی که داشتیم فروشندگی می کردم.
۱ سالی مشغول نتورک مارکتینگ شدم. چند مدت هم بازاریابی اینترنی کار می کردم.
چند سال بعد خدمات کامپیوتری راه انداختم! و در دوران دانشجویی به بازاریابی حضوری پرداختم! و بعد در کار نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر مشغول شدم! و در نهایت رسیدم به اینجا که اکنون در سال ۹۷ در سن ۲۵ سالگی هستم.

کمی داستان میلاد پاکار را باز می کنم

از دوران بچگی علاقه شدیدی به مسائل ماورایی و عجیب و غریب داشتم. شعبده بازی و هیپنوتیزم در فیلم ها و کارتون ها رو بسیار دنبال میکردم.
اولین جرقه ی ورود من به دنیای ماورا از جایی شروع شد که اول دبیرستان بودم. معلم آمادگی دفاعی ما استاد هیپنوتیزم بود. سر کلاس هیپنوتیزم هایی برای سرگرمی انجام میداد و بسیار من رو تحت تاثیر و هیجان قرار می داد. و اینجا بود که شدیدا علاقمندی پیدا کردم به ورود به دنیای اسرارآمیزها!!

میلاد پاکار

میلاد پاکار

هیچ کتابی و هیچ استادی در اطرافم نبودند، از اینترنت با هزار سختی مطالبی در مورد هیپنوتیزم سرچ کردم. آن زمان سرعت نت بسیار کم بود و مطالب در زمینه هیپنوتیزم به سختی پیدا می شد. همزمان به کتابخانه شهرمان رجوع کردم و کتابی در این زمینه پیدا کردم و اندک اطلاعاتی از هیپنوتیزم بدست آوردم…

شروع کردم به تست کردن تکنیک ها روی خودم و دیگران. به مرور زمان که اطلاعاتم بیشتر شد راز اصلی هیپنوتیزم را درک کردم. چیزی که شاید در کتابها اشاره ای به آن نمی شود. و بعد از درک هیپنوتیزم شخصا تکنیک هایی را ابداع کردم که بسیار برایم جذاب و قوی بود.

در همین حین و در مطالعات و وبگردی هایی که داشتم با فیلم راز و قانون جذب آشنا شدم که شدیدا من رو مجذوب کرد و باعث شد که مطالعات و تحقیقاتم به این سمت کشیده شود. در گروهها و سایت های اینترنتی عضو شدم و چند سالی به گشت و گذار و مطالعه پرداختم.

برایم بسیار جالب هست که از همان دوران نوجوانی همیشه وقتی در خانه تنها بودم شروع میکردم به تجسم میلاد پاکاری که در حال سخنرانی و آموزش علوم اسرار آمیز هست.
بصورت بسیار اتفاقی ! با افراد و دوستانی آشنا شدم که در این حوزه مشغول به کار بودند و در اینترنت با این افراد همکاری کردم برای مدتی. و تجارب زیادی آموختم و با دوستان زیادتری ارتباط پیدا کردم

من در شهر لیلان- یکی از شهرهای کوچک تبریز زندگی می کنم.  اگر می خواستم منطقی فکر کنم آن زمان تهران برایم یک جای بسیار دور و غیرقابل دست یافتن بود!!
اما من همیشه خودم رو می دیدیم که در حال تدریس هستم و لذت می بردم. بدون توجه به ممکن یا غیر ممکن بودن ماجرا. من فقط در ذهنم زندگی می کردم همین الانی که هستم رو!!

برای همین با دوستانی که در این حوزه فعال بودن مشغول فعالیت های اینترنتی شدیم و بیشتر بعنوان یک سرگرمی و یک لذت این کار رو شروع کردم. اما این بین اتفاقات بسیار عجیبی رخ داد که فقط از منظر قانون جذب می توان تحلیل کرد. اتفاقاتی که باعث شد به مرور زمان خودم رو در تهران ببینم!! یک شب ساعت ۲۳ با اتوبوس حرکت کردم و صبح زود به تهران رسیدم و به خونه ی یکی از دوستان عزیزی که در همین سایتها آشنا شده بودم رفتم.
من هیچی نمیدونستم. فقط میدونستم که باید برم به تهران و به ندای درونم گوش کردم. میلاد پاکاری که حدودا ۱۹ سال سن داشت و یک زندگی کاملا وابسته ای داشت و هیچ وقت تنهایی جایی نرفته بود! اما میلاد پاکار آن شب باید میرفت تهران و این آغاز جدیدی بر زندگی من بود. هر چند که با مخالفت های خانواده و اطرفیان همراه بود…

در این تهران رفتن ، دوستانی که در سایت ها باهاشون آشنا شده بودم و همکاری میکردیم رو از نزدیک دیدم. و این عین قانون جذب هست. میلاد پاکار باید با افرادی آشنا میشد که به رشد زندگیش و تحقق تجسماتش کمک می کردند. و از همینجا از تک تک افرادی که وارد زندگیم شدند بی نهایت ممنونم.

همین روند ادامه پیدا کرد به خوبی و خوشی و من هم در سایتها و فضای مجازی مشغول بودم به فعالیتی که بیشتر جنبه عشق و لذت داشت برام. به مرور زمان روی باورهای خودم کار کردم که من باید از همین فعالیت های خودم بتوانم درآمد هم کسب کنم در کنار خدمت به مردم

شروع روزی که همه چیز برایم خراب شد!

میلاد پاکار آن روز صبح بیدار شد و در یکی از سایتها دید که مقاله اش به نام یک فرد دیگری چاپ شده!! همان فردی که برای میلاد پاکار یک شخص معتبر محسوب میشد و اینجا بود که حس کردم به من خیانت شده و مقالات و مطالب من به نام افراد دیگری در حال چاپ شدن در مجلات موفقیت هست . بسیار سخت بود که باورش کنم . انگار که تمام اعتمادت از دست رفته… تمام آن روز عصبانی و ناراحت بودم و این باعث شد که کلا قطع همکاری کنم با اون افراد و مستقلا شروع به کار کنم و اینجا نقطه عطف دیگری در زندگیم بوم

همین استارت جدید باعث شد با دوستان و افراد جدید شروع به کار کنم و خودم رو رشد بدهم. و کاری انجام دهم که هیچ کس هم در فکرش نمیگنجید!!
میلاد پاکاری که در ۲۲ سالگی در تهران-مشهد-بندرعباس- اصفهان آموزش های قانون جذب و موفقیت را تدریس میکرد. جوانترین مدرس موفقیت و علوم ذهنی ایران!!
و الان که در ۲۵ سالگی هستم تمام زندگی میلاد پاکار دگرگون شده
زمانی بود که پول توجیبی ماهیانه ی من به زور ۲۰ هزار تومان می شد و هیچ وقت ارقام بزرگی در زندگیم ندیده بودم. اما هیچ وقت دچار تفکر منطقی نشدم و همیشه خودم را در جاهای بزرگ و در شرایط خوب و عالی تجسم می کردم.

الان که این متن رو می نویسم من فعلا یک میلیاردر نیستم! و قصد فریب کسی را با دروغ پردازی وتبلیغات ندارم، چون صرفا فقط به جنبه مادی و پول درآوردن فکر نکردم و همیشه برایم مهم بوده که در به کسب دانش و آگاهی بپردازم. و بیشترین زمان من نه برای پول در آوردن از این راه، بلکه برای قدرتمندتر کردن شخصیتم و پیدا کردن قوانین دنیا و  افزایش مهارت و علمم صرف شده،  اما در این ۳ سالی که من استارت جدی تدریس رو زدم تحول شگرفی در زندگیم ایجاد کردم و به اندازه ۱۰ سال رشد کردم . برای مثال خونه ی دلخواه خودم رو ساختم با تمام ایده آل هایی که در ذهنم داشتم. ماشین مد نظرم رو دارم. سرمایه ی خیلی خوبی برای خودم دارم. درامد عالی دارم. یک کارگاه فیلتر سازی ایجاد کردم. تمام آن چیزهایی که زمانی برام آرزو بود رو برای خودم خریدم. به هر کجا که دلم بخواد سفر می کنم. هر کاری که نیازم باشه به راحتی انجام می دهم. در آزادی و رفاه کامل هستم و …. نکته اصلی در زندگی من این هست که هیچ وقت هیچ پشتوانه ای نداشتم!! نه کسی که در این راه من را کمک کند نه پارتی و نه پشتوانه ی مالی!! تنها پشتوانه ی زندگی من خالق بی همتا،  ذهن قدرتمندم و قوانین بی نقص جهان خلقت بودند و هستند . اما الان که شرایط عالی برای خودم رقم زدم، همه اطرافیانم پشتوانه  و حامی من هستند

آغاز جنگی که به نفع من هست!

همان افرادی که مقالات من را بدون اجازه ی من برداشتن و بنام خودشان چاپ می کردند، زمانی که دیدند میلاد پاکار داره پرواز میکنه و از آن ها سبقت گرفته برایشان دردناک بود. چون آن ها هم سن پدرم بودند و سالها تلاش کردند در این حوزه ولی بازهم به جایی نرسیدند!! اما میلاد پاکار در ۲-۳ سال توانست راه ۱۰ ساله رو طی کند. به نحوی که همه انگشت به دهان ماندند. همین الان هم وقتی شاگرادنم من رو برای اولین بار می بینند کاملا تعجب می کنند از سن پایین من!! اما رسیدن به آگاهی و رشد ربطی به سن و سال ندارد . برای خداوند غیر ممکنی وجود ندارد!

همین افرادی که از پیشرفت من شدیدا تعجب کرده بودند، شروع کردن به مانع تراشی و ایجاد شایعه علیه میلاد پاکار. همه جا تبلیغات کردن که میلاد پاکار دروغگو و فریب کار هست. میلاد پاکار شیطان پرست هست. میلاد پاکار دزد هست و… غافل از اینکه وقتی خداوند اراده کند کسی را عزت و احترام ببخشد هیچ فردی توان مقابله با اراده خدا را ندارد.

همین تبلیغات منفی علیه من باعث پیشرفت کارم شد. باعث شهرت من شد. من شخصا بدون توجه و حساسیت به این موضوعات و شایعات،  کار و مسیر خودم رو با قاطعیت ادامه دادم. و تا الان یک بار هم جوابی به این افراد ندادم و تلاشی برای از بین بردن این تبلیغات نکردم. چون طبق قانون جذب، کارهای اونها باعث تمرکز روی من می شود و همین تمرکز اونها روی من باعث پیشرفت و شهرت و موفقیتم می شود.
من قانون جذب رو درک کردم و زندگی میکنم. ولی اونها فقط در موردش اطلاعاتی دارن و در زندگیشون هیچ وقت ازش استفاده نکردن . برای همین هست که ۲ برابر من سن دارند ولی هنوز هم به جایی نرسیدند و در زندگی در حال لنگیدن هستند. امیدوارم خداوند به قلب و ذهن این افراد نور و آگاهی ساطع کنه تا زندگیشون بهتر شود…

هر چیزی به نفع من شد و بازهم می شود. اما ادامه ماجرا:

بزرگترین ثروت من رسیدن به آگاهی بود و هست. اینکه خدا را کشف کردم. اینکه ساز و کار و قوانین ذهن و جهان خلقت را کشف کردم. اینکه خودم را شناختم و اینکه هر روز در حال رشد هستم.

میلاد پاکار الان ۱۰۰۰ برابر رشد کرده نسبت به روزی که استارت زد. اکثر اساتید قانون جذب ایران رو بررسی کنید. همگی یک بعدی و فقط روی مفاهیم تئوری قانون جذب تمرکز دارند. اما میلاد پاکار توانست در هیپنوتیزم- NLP- متافیزیک- روانشناسی -اناگرام- طب سنتی – EFT- یوگا و … اطلاعاتی و مهارت هایی رو بدست بیاره و با قوانین کیهانی ترکیب و تطبیق بده و سبک قانون جذب ۵ بعدی رو برای اولین بار در دنیا ابداع کنه. سبکی که ادعا میکنم قوی ترین سبک قانون جذب در کل دنیاست.

عکس میلاد پاکار

عکس میلاد پاکار

این برای من بزرگترین ثروتم هست. و خدا رو شاکرم که هر روز در حال رشد و در حال پیشرفت هستم و هر روز به دانش و آگاهی من افزوده می شود. اینکه شاگردانم افراد برجسته ای از دانشجویان و اساتید هستند برایم مایه افتخار هست. اینکه تمام شاگردانی که داشتم و دارم از مطالبم کاملا راضی هستند به خودم می بالم. و یکی دیگه از افتخارات من مطالب آموزشی قوی هست که بصورت هدیه و رایگان در اختیار مردم قرار می دهم. بسیاری از مطالب و تکنیک ها رو شخصا ابداع و طراحی میکنم. بهترین تبلیغی که برای خودم انجام دادم، آموزش تکنیک های رایگان به مردم بود. هیچ وقت در بوق و کرنا نزدم که فلان ماشین رو دارم فلان مدرک رو دارم فلان جایگاه رو دارم و… و با اینها نخواستم خودم رو به مردم معرفی کنم. هویت من در آموزش ها و تکنیک های من نهفته هست. بهترین راه شناخت من، پیگیری آموزش های تخصصی من هست

و خدا رو شکر میکنم که همچین استعداد و توانایی در وجود من قرار دارد.

این متنی که برای شما بعنوان بیوگرافی نوشتم، بسیار خلاصه و چکیده بود. درس ها و تجارب عمیقی در زندگی من وجود دارد که فقط اشاره ی کوتاهی در این متن شد. در بهترین زمان برای شما صحبت خواهم کرد و درس های زندگیم رو بیشتر تحلیل خواهم کرد  بیو گرافی میلاد پاکار

در یک جمله بخواهم میلاد پاکار را تعریف کنم خواهم گفت:

بچه ی شیطونی که از دست فروشی کردن در مسیر رسالتش قرار گرفت و به اکثر رویاهایی که داشت را محقق کرد. و اکنون هم خودش در حال رشد هست و هم به رشد دیگران کمک می کند. هیچ چیز غیر ممکن نیست

بهترین درس زندگی میلاد پاکار:

همیشه هر اتفاقی که بیافتد قطعا به نفع ماست. هر چند ظاهرا اتفاق بدی باشد. اما در نهایت برای رشد و پیشرفت ماست.

قانون جذب ۵ بعدی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
14 Comments
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
tabasom
tabasom
1 سال پیش

سلام به استادعزیزم آقای پاکار؛شمافوق العاده هستی جالبه رزومه ی یک فرددیگرهم شبیه شما بوده ☺
ازخواندن رزومه ی زیبایتان لذت بردم.😍
۵ سال هست درکانالهای مختلفی بودم وبادوره های جذب سرکارداشتم بااینکه جذبهایی هم داشتم ولی هیچگاه فکرنمیکردم که تحولم رابایدازدرون خودم آغازکنم بسیاراتفاقی باکانال وآموزه های شماآشناشدم وازاین طریق توانستم به نیروهای درونیم که برایم ناشناخته بودندآگاه شوم .خیلی خوشحالم که خداونداین انرژی رابه من داده البته ناگفته نماندبه برکت شماوعلم شمااگاهیم به درجه ی بالاتری رسیدوامیدوارم مسیررسالتم رابیابم.😇😇😇
آرزودارم مسیرپیشرفت برایتان هموارباشداستادم وشماراهمیشه دراوج ببینم⚘آرزوی موفقیت روزافزون برای شماوخانواده محترمتان

Behnaz543
Behnaz543
1 سال پیش

سلام وخدا قوت
خیلی خوشحالم که توسایت وکانال شما هستم تا حالا کلی چیزهای خوب وعالی یاد گرفتم وکلی انگیزه برای زندگی بهتر
پاکار عزیز برای شما آرزوی موفقیت بیشتر دارم
ومطمعنم که هرچه پیشرفت کنید وموفق شوید ما رو هم سهیم خواهید کرد ،این مسله کاملا در شما پیداس که همراه رشد خودتون فکر رشد بقیه افراد هم هستید.زنده باشی

Viol
Viol
1 سال پیش

سلام
تجربه امشب من عالی بود دقیقا حس پرواز داشتم ممنونم از شما استاد بعدشم تکنیک خلق هدف رو انجام میدم

Baran ahmadi
Baran ahmadi
1 سال پیش

استاد عزیز، واقعا آدم لذت می بره، انشالله خداوند همیشه و هرلحظه حمایتگر شما باشه.

سارا پرتو
سارا پرتو
2 سال پیش

سلام استاد وقت بخیر واژه ی کلاهبردار درمورد شما رو فقط آدمای بیسواد و آدمای باسواد حسود به کار میبرن بذارید هرچی می خوان بگن مهم اینه که شما قلب پاکی دارید و خدای بزرگ همیشه یار و یاور شما هست من از وقتی که وارو کانال شما شدم خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم که تو زندگیم خیلی تاثیر داشت شما باعث شدید که من به اصل خودم برگردم من چند ماه اخیر خیلی ناراحتی ها و نگرانی هایی داشتم که باعث شده بود تغییر کنم وجود شما باعث شد که حالم خوب بشه و باز آدم قبلی بشم شما… ادامه مطلب »

Maryam Biria
Maryam Biria
2 سال پیش

سلام جناب میلاد پاکار عزیز من بیوگرافی شمارو خوندم و واقعا لذت بردم و میدونم که همیشه پیشرفت برای همه انسانها در بهترین نوع خودش وجود داره ولی اگر خود ما اراده کنیم و بهش پروبال بدیم محقق میشه نه از روی اجبار و بی حوصلگی. خداروشکر میکنم که نشانه هاش رو برای ما میفرسته تا عالی تر زندگی کنیم و برای شما از خدای بزرگ و قادر سلامتی پیشرفت روز افزون و ارتقای درجه در پیش خداوند متعال خواستارم موفق و موفق موفق تر باشید هر روز و هر لحظه زندگیتونو

malihe gh
malihe gh
2 سال پیش

سلام‌وخدا قوت استاد ارجمند
من به حرفهای شما ایمان دارم چون منطبق بر قانون جهان هستش ومهمتر از همه با حرفهای شما انرژی مثبت فراوان میگیرم وبه خدای خودم نزدیکتر ونزدیکتر میشوم سپاسگزارم استاد از اینکه معلومات درست در اختیار ما میگذارید

Reza Ahmadi
Reza Ahmadi
2 سال پیش

سلام به همه دوستان عزیز و آقای پاکار من به شخصه، احترام بسیار زیادی برای شما قائلم و مطمئنم که تمام تکنیکها و آموزش های شما کاربردیه.از وقتی با کانال شما آشنا شدم ، نه تنها از همه کانالهای مشابه خارج شدم حتی به غیر ۲ تا کانال و گروه دوستان صمیمی،از همه کانال ها و گروهها اومدم بیرون تا بتونم تمام فکر و ذهنم رو درگیر مطالب واقعی و کاربردی شما کنم. یقین و باور دارم که با کمک شما و این تکنیک ها و تمرینها به همه خواسته هام میرسم و در سالهای نه چندان دور آینده، آشنایی… ادامه مطلب »

لیلا شکیبا
لیلا شکیبا
2 سال پیش

واقعا تبریک میگم خوش ب سعادتتون افتخاربزرگی هست،ب امید روزی ک ما هم ب آگاهی برسیم،خودشناسی وخداشناسی،خدا حفظتون کنه

پرنیان
پرنیان
2 سال پیش

سلام استاد پاکار عزیز. واقعا اشک شوق توی چشمامه. از بزرگی و عظمت خداوند که چطور دست بنده اش رو در مسیر رشد و آگاهی می گیره و باعث عزت اون میشه. خدایا شکرت من یه شب داشتم ظرف میشستم از ته دل گفتم ای خدایا چی میشه من به فلان خواستم برسم. خدا شاهده اومدم تلگرامم رو باز کردم دیدم تو یه کانالی یه تبلیغ هست که نوشته مطالب اشتباه رو راجب قانون جذب به مردم یاد دادن ‌و مردم نتیجه نگرفتن ناامید شدن. منم که تا الان کلی کتاب و فیلم جذب دیده بودم علاقمند شدم طرف تو… ادامه مطلب »

P. M.
P. M.
2 سال پیش

بخدااا دیشب موقع خواب داشتم فکر میکردم از میلاد پاکار خواهش کنم ی بیوگرافی بده ..امشب جوابمو که تو کانال دیدم شوکه شدم😀😀عالی بود.موفق باشی میلاد پاکار.من خیلی به تو و تکنیک هات و قلب مهربونت ایمان دارم..واقعا تکنیکهایی که آموزش میدی عالی کار میکنه.حتی اونهایی که به رایگان ارائه میدی از کیفیتش چیزی کم نمیکنی..از خدا و از تو ممنونم که تو مسیر زندگیم با آموزه هات آشنا شدم و به کانالت دعوت شدم😍

مریم صالحی
مریم صالحی
2 سال پیش

باسلام استاد پاکار خیلی خوشحال هستم که از شاگردان شما هستم من در کنار شما خیلی چیزها یاد گرفتم وبه آرامش رسیدم آرزو میکنم بهترینها نصیبتون بشه و همیشه موفق وپیروز باشید

Sana Sepasi far
Sana Sepasi far
2 سال پیش

همیشه موفق باشید و دعا کنید ما هم به کمک شما و تلاش های خودمون در مسیر رسالتمون قرار بگیریم خوشحالم براتون و برای خودم که در مکتب شما می آموزم و شاگردی می کنم، خداقوت

فرشته سادات
فرشته سادات
2 سال پیش

عااااالي بوداستاد عاااالي 💐💐💐من واقعا بهتون ايمان دارم وهميشه كاركاههاي تخصصي وكانالتون روپيگيري ميكنم ونكات روهميشه يادداشت ميكنم تمام تكنيكهاتون روانجام ميدم همشون باعث ارامش من ميشن ومطمينم كه شمايكي ازدستهاي خداروي زمين هستيد ورسالت سنگيني داريد براي كمك واگاه كردن مردم💐💐💐من خودم استاد دانشگاه هستم ولي هميشه خودم رويكي از شاگردان تيز وزرنكتون ميدونم (البته درذهن خودم)اكثر كارگاههاي غيرحضوري تونو گرفتم واقعا عالين اميدوارم بتونم دركاركاههاي حضوري شركت كنم اگر دراستان گلستان بگذاريد👌👌نشه هم بااستفاده از معجون ثروت هرجاي دنياباشه مشكلي نيست استاد😊😊😊واقعا دوستون دارم واقعا پاكارتونم واز مطالبتون در تفهيم تدريسهام براي دانشجوها استفاده ميكنم وتاجايي كه بتونم… ادامه مطلب »