میلاد پاکار

3 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله

میلاد پاکار – رزومه میلاد پاکار – بیوگرافی میلاد پاکار – عکس میلاد پاکار

میلاد پاکار کیست؟

نمایی کلی از بیوگرافی و زندگی میلاد پاکار

من در دوران ابتدایی، در کنار درس خواندن، دست فروشی می کردم. وقتی که مدرسه ها تعطیل می شد بساطی کنار خیابان راه میانداختم و کیک و پفک و نوشابه و لواشک و یخمک و لپ لپ و … میفروختم!!! کمی که بزرگتر شدم در مغازه ی پوشاکی که داشتیم فروشندگی می کردم.
۱ سالی مشغول نتورک مارکتینگ شدم. چند مدت هم بازاریابی اینترنی کار می کردم.
چند سال بعد خدمات کامپیوتری راه انداختم! و در دوران دانشجویی به بازاریابی حضوری پرداختم! و بعد در کار نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر مشغول شدم! و در نهایت رسیدم به اینجا که اکنون در سال ۹۷ در سن ۲۵ سالگی هستم.

کمی داستان میلاد پاکار را باز می کنم

از دوران بچگی علاقه شدیدی به مسائل ماورایی و عجیب و غریب داشتم. شعبده بازی و هیپنوتیزم در فیلم ها و کارتون ها رو بسیار دنبال میکردم.
اولین جرقه ی ورود من به دنیای ماورا از جایی شروع شد که اول دبیرستان بودم. معلم آمادگی دفاعی ما استاد هیپنوتیزم بود. سر کلاس هیپنوتیزم هایی برای سرگرمی انجام میداد و بسیار من رو تحت تاثیر و هیجان قرار می داد. و اینجا بود که شدیدا علاقمندی پیدا کردم به ورود به دنیای اسرارآمیزها!!

میلاد پاکار

میلاد پاکار

هیچ کتابی و هیچ استادی در اطرافم نبودند، از اینترنت با هزار سختی مطالبی در مورد هیپنوتیزم سرچ کردم. آن زمان سرعت نت بسیار کم بود و مطالب در زمینه هیپنوتیزم به سختی پیدا می شد. همزمان به کتابخانه شهرمان رجوع کردم و کتابی در این زمینه پیدا کردم و اندک اطلاعاتی از هیپنوتیزم بدست آوردم…

شروع کردم به تست کردن تکنیک ها روی خودم و دیگران. به مرور زمان که اطلاعاتم بیشتر شد راز اصلی هیپنوتیزم را درک کردم. چیزی که شاید در کتابها اشاره ای به آن نمی شود. و بعد از درک هیپنوتیزم شخصا تکنیک هایی را ابداع کردم که بسیار برایم جذاب و قوی بود.

در همین حین و در مطالعات و وبگردی هایی که داشتم با فیلم راز و قانون جذب آشنا شدم که شدیدا من رو مجذوب کرد و باعث شد که مطالعات و تحقیقاتم به این سمت کشیده شود. در گروهها و سایت های اینترنتی عضو شدم و چند سالی به گشت و گذار و مطالعه پرداختم.

برایم بسیار جالب هست که از همان دوران نوجوانی همیشه وقتی در خانه تنها بودم شروع میکردم به تجسم میلاد پاکاری که در حال سخنرانی و آموزش علوم اسرار آمیز هست.
بصورت بسیار اتفاقی ! با افراد و دوستانی آشنا شدم که در این حوزه مشغول به کار بودند و در اینترنت با این افراد همکاری کردم برای مدتی. و تجارب زیادی آموختم و با دوستان زیادتری ارتباط پیدا کردم

من در شهر لیلان- یکی از شهرهای کوچک تبریز زندگی می کنم.  اگر می خواستم منطقی فکر کنم آن زمان تهران برایم یک جای بسیار دور و غیرقابل دست یافتن بود!!
اما من همیشه خودم رو می دیدیم که در حال تدریس هستم و لذت می بردم. بدون توجه به ممکن یا غیر ممکن بودن ماجرا. من فقط در ذهنم زندگی می کردم همین الانی که هستم رو!!

برای همین با دوستانی که در این حوزه فعال بودن مشغول فعالیت های اینترنتی شدیم و بیشتر بعنوان یک سرگرمی و یک لذت این کار رو شروع کردم. اما این بین اتفاقات بسیار عجیبی رخ داد که فقط از منظر قانون جذب می توان تحلیل کرد. اتفاقاتی که باعث شد به مرور زمان خودم رو در تهران ببینم!! یک شب ساعت ۲۳ با اتوبوس حرکت کردم و صبح زود به تهران رسیدم و به خونه ی یکی از دوستان عزیزی که در همین سایتها آشنا شده بودم رفتم.
من هیچی نمیدونستم. فقط میدونستم که باید برم به تهران و به ندای درونم گوش کردم. میلاد پاکاری که حدودا ۱۹ سال سن داشت و یک زندگی کاملا وابسته ای داشت و هیچ وقت تنهایی جایی نرفته بود! اما میلاد پاکار آن شب باید میرفت تهران و این آغاز جدیدی بر زندگی من بود. هر چند که با مخالفت های خانواده و اطرفیان همراه بود…

در این تهران رفتن ، دوستانی که در سایت ها باهاشون آشنا شده بودم و همکاری میکردیم رو از نزدیک دیدم. و این عین قانون جذب هست. میلاد پاکار باید با افرادی آشنا میشد که به رشد زندگیش و تحقق تجسماتش کمک می کردند. و از همینجا از تک تک افرادی که وارد زندگیم شدند بی نهایت ممنونم.

همین روند ادامه پیدا کرد به خوبی و خوشی و من هم در سایتها و فضای مجازی مشغول بودم به فعالیتی که بیشتر جنبه عشق و لذت داشت برام. به مرور زمان روی باورهای خودم کار کردم که من باید از همین فعالیت های خودم بتوانم درآمد هم کسب کنم در کنار خدمت به مردم

شروع روزی که همه چیز برایم خراب شد!

میلاد پاکار آن روز صبح بیدار شد و در یکی از سایتها دید که مقاله اش به نام یک فرد دیگری چاپ شده!! همان فردی که برای میلاد پاکار یک شخص معتبر محسوب میشد و اینجا بود که حس کردم به من خیانت شده و مقالات و مطالب من به نام افراد دیگری در حال چاپ شدن در مجلات موفقیت هست . بسیار سخت بود که باورش کنم . انگار که تمام اعتمادت از دست رفته… تمام آن روز عصبانی و ناراحت بودم و این باعث شد که کلا قطع همکاری کنم با اون افراد و مستقلا شروع به کار کنم و اینجا نقطه عطف دیگری در زندگیم بوم

همین استارت جدید باعث شد با دوستان و افراد جدید شروع به کار کنم و خودم رو رشد بدهم. و کاری انجام دهم که هیچ کس هم در فکرش نمیگنجید!!
میلاد پاکاری که در ۲۲ سالگی در تهران-مشهد-بندرعباس- اصفهان آموزش های قانون جذب و موفقیت را تدریس میکرد. جوانترین مدرس موفقیت و علوم ذهنی ایران!!
و الان که در ۲۵ سالگی هستم تمام زندگی میلاد پاکار دگرگون شده
زمانی بود که پول توجیبی ماهیانه ی من به زور ۲۰ هزار تومان می شد و هیچ وقت ارقام بزرگی در زندگیم ندیده بودم. اما هیچ وقت دچار تفکر منطقی نشدم و همیشه خودم را در جاهای بزرگ و در شرایط خوب و عالی تجسم می کردم.

الان که این متن رو می نویسم من فعلا یک میلیاردر نیستم! و قصد فریب کسی را با دروغ پردازی وتبلیغات ندارم، چون صرفا فقط به جنبه مادی و پول درآوردن فکر نکردم و همیشه برایم مهم بوده که در به کسب دانش و آگاهی بپردازم. و بیشترین زمان من نه برای پول در آوردن از این راه، بلکه برای قدرتمندتر کردن شخصیتم و پیدا کردن قوانین دنیا و  افزایش مهارت و علمم صرف شده،  اما در این ۳ سالی که من استارت جدی تدریس رو زدم تحول شگرفی در زندگیم ایجاد کردم و به اندازه ۱۰ سال رشد کردم . برای مثال خونه ی دلخواه خودم رو ساختم با تمام ایده آل هایی که در ذهنم داشتم. ماشین مد نظرم رو دارم. سرمایه ی خیلی خوبی برای خودم دارم. درامد عالی دارم. یک کارگاه فیلتر سازی ایجاد کردم. تمام آن چیزهایی که زمانی برام آرزو بود رو برای خودم خریدم. به هر کجا که دلم بخواد سفر می کنم. هر کاری که نیازم باشه به راحتی انجام می دهم. در آزادی و رفاه کامل هستم و …. نکته اصلی در زندگی من این هست که هیچ وقت هیچ پشتوانه ای نداشتم!! نه کسی که در این راه من را کمک کند نه پارتی و نه پشتوانه ی مالی!! تنها پشتوانه ی زندگی من خالق بی همتا،  ذهن قدرتمندم و قوانین بی نقص جهان خلقت بودند و هستند . اما الان که شرایط عالی برای خودم رقم زدم، همه اطرافیانم پشتوانه  و حامی من هستند

آغاز جنگی که به نفع من هست!

همان افرادی که مقالات من را بدون اجازه ی من برداشتن و بنام خودشان چاپ می کردند، زمانی که دیدند میلاد پاکار داره پرواز میکنه و از آن ها سبقت گرفته برایشان دردناک بود. چون آن ها هم سن پدرم بودند و سالها تلاش کردند در این حوزه ولی بازهم به جایی نرسیدند!! اما میلاد پاکار در ۲-۳ سال توانست راه ۱۰ ساله رو طی کند. به نحوی که همه انگشت به دهان ماندند. همین الان هم وقتی شاگرادنم من رو برای اولین بار می بینند کاملا تعجب می کنند از سن پایین من!! اما رسیدن به آگاهی و رشد ربطی به سن و سال ندارد . برای خداوند غیر ممکنی وجود ندارد!

همین افرادی که از پیشرفت من شدیدا تعجب کرده بودند، شروع کردن به مانع تراشی و ایجاد شایعه علیه میلاد پاکار. همه جا تبلیغات کردن که میلاد پاکار دروغگو و فریب کار هست. میلاد پاکار شیطان پرست هست. میلاد پاکار دزد هست و… غافل از اینکه وقتی خداوند اراده کند کسی را عزت و احترام ببخشد هیچ فردی توان مقابله با اراده خدا را ندارد.

همین تبلیغات منفی علیه من باعث پیشرفت کارم شد. باعث شهرت من شد. من شخصا بدون توجه و حساسیت به این موضوعات و شایعات،  کار و مسیر خودم رو با قاطعیت ادامه دادم. و تا الان یک بار هم جوابی به این افراد ندادم و تلاشی برای از بین بردن این تبلیغات نکردم. چون طبق قانون جذب، کارهای اونها باعث تمرکز روی من می شود و همین تمرکز اونها روی من باعث پیشرفت و شهرت و موفقیتم می شود.
من قانون جذب رو درک کردم و زندگی میکنم. ولی اونها فقط در موردش اطلاعاتی دارن و در زندگیشون هیچ وقت ازش استفاده نکردن . برای همین هست که ۲ برابر من سن دارند ولی هنوز هم به جایی نرسیدند و در زندگی در حال لنگیدن هستند. امیدوارم خداوند به قلب و ذهن این افراد نور و آگاهی ساطع کنه تا زندگیشون بهتر شود…

هر چیزی به نفع من شد و بازهم می شود. اما ادامه ماجرا:

بزرگترین ثروت من رسیدن به آگاهی بود و هست. اینکه خدا را کشف کردم. اینکه ساز و کار و قوانین ذهن و جهان خلقت را کشف کردم. اینکه خودم را شناختم و اینکه هر روز در حال رشد هستم.

میلاد پاکار الان ۱۰۰۰ برابر رشد کرده نسبت به روزی که استارت زد. اکثر اساتید قانون جذب ایران رو بررسی کنید. همگی یک بعدی و فقط روی مفاهیم تئوری قانون جذب تمرکز دارند. اما میلاد پاکار توانست در هیپنوتیزم- NLP- متافیزیک- روانشناسی -اناگرام- طب سنتی – EFT- یوگا و … اطلاعاتی و مهارت هایی رو بدست بیاره و با قوانین کیهانی ترکیب و تطبیق بده و سبک قانون جذب ۵ بعدی رو برای اولین بار در دنیا ابداع کنه. سبکی که ادعا میکنم قوی ترین سبک قانون جذب در کل دنیاست.

عکس میلاد پاکار

عکس میلاد پاکار

این برای من بزرگترین ثروتم هست. و خدا رو شاکرم که هر روز در حال رشد و در حال پیشرفت هستم و هر روز به دانش و آگاهی من افزوده می شود. اینکه شاگردانم افراد برجسته ای از دانشجویان و اساتید هستند برایم مایه افتخار هست. اینکه تمام شاگردانی که داشتم و دارم از مطالبم کاملا راضی هستند به خودم می بالم. و یکی دیگه از افتخارات من مطالب آموزشی قوی هست که بصورت هدیه و رایگان در اختیار مردم قرار می دهم. بسیاری از مطالب و تکنیک ها رو شخصا ابداع و طراحی میکنم. بهترین تبلیغی که برای خودم انجام دادم، آموزش تکنیک های رایگان به مردم بود. هیچ وقت در بوق و کرنا نزدم که فلان ماشین رو دارم فلان مدرک رو دارم فلان جایگاه رو دارم و… و با اینها نخواستم خودم رو به مردم معرفی کنم. هویت من در آموزش ها و تکنیک های من نهفته هست. بهترین راه شناخت من، پیگیری آموزش های تخصصی من هست

و خدا رو شکر میکنم که همچین استعداد و توانایی در وجود من قرار دارد.

این متنی که برای شما بعنوان بیوگرافی نوشتم، بسیار خلاصه و چکیده بود. درس ها و تجارب عمیقی در زندگی من وجود دارد که فقط اشاره ی کوتاهی در این متن شد. در بهترین زمان برای شما صحبت خواهم کرد و درس های زندگیم رو بیشتر تحلیل خواهم کرد  بیو گرافی میلاد پاکار

در یک جمله بخواهم میلاد پاکار را تعریف کنم خواهم گفت:

بچه ی شیطونی که از دست فروشی کردن در مسیر رسالتش قرار گرفت و به اکثر رویاهایی که داشت را محقق کرد. و اکنون هم خودش در حال رشد هست و هم به رشد دیگران کمک می کند. هیچ چیز غیر ممکن نیست

بهترین درس زندگی میلاد پاکار:

همیشه هر اتفاقی که بیافتد قطعا به نفع ماست. هر چند ظاهرا اتفاق بدی باشد. اما در نهایت برای رشد و پیشرفت ماست.

قانون جذب ۵ بعدی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
138 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
trackback
1 سال پیش

customized writing paper https://studentpaperhelp.com/

trackback

buy cheap papers https://ypaywallpapers.com/

trackback

order custom papers https://premiumpapershelp.com/

trackback
1 سال پیش

find someone to write my college paper https://papercranewritingservices.com/

trackback

buy a literature review paper https://essaybuypaper.com/

trackback
1 سال پیش

buy literature review paper https://writemypaperquick.com/

trackback
1 سال پیش

cheap custom papers https://mypaperwritinghelp.com/

trackback
1 سال پیش

writing paper help https://buyessaypaperz.com/

trackback

help write my paper https://writingpaperservice.net/

trackback
1 سال پیش
trackback
1 سال پیش

write my paper for me cheap https://researchpaperswriting.org/

trackback
1 سال پیش

help me write a paper https://doyourpapersonline.com/

trackback
1 سال پیش
trackback
1 سال پیش

buy cheap papers https://paperwritinghq.com/

trackback
1 سال پیش

custom written papers https://uktermpaperwriters.com/

trackback

paper writing service superiorpapers https://sociologypapershelp.com/

trackback
1 سال پیش