ندای رویا ها

0 0 vote
Article Rating

ندای رویاها

ندای رویا ها ،لحظاتی میرسد که ندای رویاهایت را هم نمی شنوی- و همه چیز را تمام شده می بینی و چشمانت را می بندی و خاموش شدن نبض رویاهایت را نظاره می کنی…

اما ندایی تو را فرا میخواند… این ندای رویاهای توست. این صدای زندگیست که تو را فرا می خواند که دوباره بر خیزی و برای جان دادن رویاهایت با تمام جانت زندگی کنی.
دوست خوبم همه می توانند خود را بازنده بنامند- همه می توانند چشمانشان را ببندند و صلابت رویاهایشان را نبینند-همه می توانند گوش هایشان را کر کنند و ندای وجدانشان را نشنوند.

ندای رویا ها

ندای رویا ها

✅ اما تو اینجایی و اینجا بودن یعنی اینکه روزی و زمانی با تمام وجودت خواستی که برخیزی و زندگی خودت را زندگی کنی و من میلاد پاکار اینجا هستم که به تو یادآوری کنم که تو چقدر اهداف بزرگی داری که تو چقدر رویاهای شیرینی داری. ولی الان نبض رویاهایت را نمی شنوی که تو را صدا می زنند برای برخواستن و دوباره شروع کردن.

دوست خوبم دوباره نفس بکش. جریان زندگی را در ضربان قلبت دوباره احساس کن…اینها شانسی نیست- اینها نشانه های خداوند است که در درون تو جاریست و هر لحظه در حال هدیه دادن زندگی به توست که تو صدای رویاهایت را بشنوی و به آرمان ها و ارزش های زندگیت فکر کنی و دوباره برخیزی.

دوست خوبم با تمام هیچ هایت با تمام نا امیدی هایت اجازه نده که ذهنت فریبت بده و اسیر و برده ی افکار پوسیده ی درونت بشی.از همین لحظه یک بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و برای خلق یک زندگی رویایی برخیز

تو باید جهان را جایی بهتر و زیباتر برای زیستن تبدیل کنی.

من در کنارتم- تو چقدر در کنار خودت هستی؟
چقدر به فکر خودت هستی؟

یادت باشه که:

🔆 تو عشق خدایی
🔆 تو اشرف مخلوقاتی
🔆 تو جسور و پر قدرتی
🔆 تو خالق سرنوشت خودت هستی

پس دوباره برخیز دوست من و زندگی خودت را با عشق و امید زندگی کن.

قانون جذب پنج بعدی

ارادتمند و دوستدار همیشگی تو: میلاد پاکار- مدرس و محقق علوم ذهنی

ندای رویا ها,ندای درون,قانون جذب,قانون جذب پنج بعدی,میلاد پاکار

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments