جذب ثروت ۱

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

جذب ثروت ۱

جذب ثروت ۱ جذب ثروت ۱ جذب ثروت ۱ جذب ثروت ۱ جذب ثروت ۱ جذب ثروت ۱

 جذب ثروت با قانون جذب

قدم اول:نوشتن اهداف

 

ما می خواهیم با استفاده از قانون جذب به اهداف خود برسیم،پس اگر اهداف مان مشخص نباشد،چگونه می توانیم به اهدافمان دست پیدا کنیم؟اگر ندانیم چه می خواهیم ، چگونه می توانیم به آن برسیم؟

هر اهدافی داریم را باید بر روی کاغذ مکتوب کنیم و تمام جزئیات آن را مشخص کنیم.برای اهداف خود دلایل زیادی را بنویسید،تمام جزئیات آن را تصور کنید و جز به جزء یادداشت کنید تا کاملا شفاف و واضح شود.

برای مثال شما می خواهید ثروتمند شوید،ولی ثروت از نظر شما یعنی چقدر پول؟

شما یک ماشین می خواهید؟ اسم ماشین دلخواه تان چیست؟چه رنگی دارد؟چه خصوصیاتی دارد؟

اهدافتان را کاملا روشن و واضح بنویسید تا بدانید که چه چیزی از کائنات درخواست می کنید.

فرض کنید شما وارد یک رستوران می شوید،و به آشپز می گویید من گرسنه هستم به من غذا بدهید!!!

آشپز یک نوع غذا برای شما می آورد! ولی ممکن است این غذای دلخواه شما نباشد.ممکن است لذت نبرید از خوردن آن غذا.چون شما درخواست تان کاملا واضح و آشکار نبود،به هدف دلخواه تان نرسیدید.

این بار تصور کنید دوباره وارد همان رستوران می شوید و درخواست می کنید یک همبرگر با دوتا سس اضافی و همراه با یک دوغ خنک برای شما بیاورند…الان چه حسی دارید؟ چون درخواست شما کاملا واضح بود،به راحتی درخواست مد نظر شما اجابت شد و دقیقا آنچه که می خواستید را دریافت کردید…

يا فرض كنيد كه شما مي خواهيد ازدواج كنيد، و دنبال يك فرد ايده آل هستيد. در خيابان در حال قدم زدن هستيد كه فرد ايده آل شما از جلوي چشمان شما رد مي شود، اما شما نمي توانيد حتي او را ببينيد، چرا كه مشخص نكرده ايد كه چه ويژگي هايي برايتان مهم هست و فرد ايده آل شما چه خصوصيات و ويژگي هايي را بايد داشته باشد. اما اگر تمام ويژگي هاي فرد ايده آل خود را مشخص كنيد، قطعا از فاصله دور هم شما قادر به ديدن فرد مورد نظر خود هستيد.

برای دیدن معجون ثروت کلیک کنید

 

پس یادتان باشد جهان هستی منتظر ماست که ما درخواست کنیم،کائنات رام اراده و باورهای ماست،فقط درخواست کنید تا دریافت کنید.ولی درخواست های کاملا واضح و دقیق.

مثلا بنویسید که می خواهید در ۳ ماه ۱۰ میلیون تومان در حسابتان باشد.

یا می خواهید فروش شما ۳ برابر شود و یا اینکه درآمد ماهیانه شما ۴ میلیون شود

miladpakar.ir

نوشتن اهداف

مورد بعدی این هست که دلایل و چراهایی برای اهداف خود تعیین کنیم و بدانیم که هر چقدر دلایل زیادی برای اهدافتان بنویسیم، به همان نسبت نیر زودتر به اهداف مان خواهيم رسيد،چون هر چقدر دلایل زیادتر باشد، اشتیاقمان نیز بیشتر می شود و همچنین وضوح اهداف مان هم بهتر و كامل تر می شود.

اما به یاد داشته باشید که نباید دلایل منفی برای اهداف خود بنویسید

مثلا یکی از اهداف شما این هست که یک خانه برای خود داشته باشید و از اجاره نشینی راحت شوید!!

دلایل شما می تواند این ها باشد:

شما خسته شدید از اسباب کشی.شما در خانه ای هستید که هیچ علاقه ای به آن ندارین.خانه شما کوچک هست.اجاره خانه زیاد هست و به شما فشار  می آورد و …

این دلایل منفی هستند،در این صورت شما در حال تمرکز روی موارد منفی هستید و چون اندیشه های غالب شما منفی هستند پس طبق قانون فرکانس . تشعشعات منفی از وجود شما به جهان هستی ساطع می شود و طبق قانون جذب، افراد و اتفاقات منفی به زندگی شما جذب خواهد شد.

هر آنچه که روی آن تمرکز کنیم و یا قصد فرار کردن از آن را داشته باشیم،دقیقا بطرف ما جذب خواهد شد. این یک قانون هست.

برای دیدن معجون ثروت کلیک کنید

 

دلایل شما باید مثبت باشد، مثلا:

شما می خواهید در خانه دلخوا هتان باشید، شما دوست دارید خانه دلخواه شما یک حیاط بکر داشته باشد،شما دوست داريد داخل خانه خود یک باغ بزرگ داشته باشید و  از قدم زدن در لابه لای درختان و از شنیدن خش خش برگ درختان لذت ببرید.

این دلایل مثبت هستند و شما را روی مدار مثبت قرار می دهند و افراد و رویدادهای مثبت را به زندگی شما جذب می کنند.

نکته کلیدی:کسانی که اهداف خود را می نویسند،۱۰ برابر زودتر به اهداف خود می رسند

نتیجه:

برای جذب ثروت با قانون جذب اهداف خود را کاملا دقیق و با جزئیات کامل مکتوب کنید و برای هر کدام دلایل و چرا های زیادی را مطرح کنید.یادتان باشد هر هدفی که مکتوب نشود و با جزئیات کامل مشخص نشود؛هدف نیست،بلکه یک هوس ذهنی هست.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
cialis generic 5mg
2 سال پیش

Trazodone By Mail

جاوید
جاوید
6 سال پیش

با سلام خدمت شما بزرگواران
اول از همه بابت مطالب ارزشمندتان از شما سپاسگزارم.
من سوالی داشتم از خدمتتون. شما فرمودین که اگر به یک رستوران و غذای مورد علاقه تان را با تمام جزئیات سفارش دادید از خوردن اون غذا لذت میبرید، درست، حالا سوال من اینجاست که ما بهای اون غذا را پرداخت میکنیم، حالا اگر ما درخواستها و سفارشات خودمان را به کائنات بسپاریم، بهای آنها چیست؟