جذب ثروت ۵

جذب ثروت ۵

جذب ثروت ۵

بنام خالق ثروت و فراوانی

تا اینجای کار ۴ گام بسیار مهم را طی کردیم برای جذب ثروت:

گام اول: هدف سازی مالی

گام دوم: اقدامات عملی

گام سوم: قدرت تجسم خلاق

گام چهارم: قدرت کلمات

 

در جذب ثروت ۵ حالا می خواهیم بحث باورهای ضد ثروت را بررسی کنیم.

همانطور که قبلا اشاره کردم، این باورهای شماست که تجارب زندگی شما را می سازد.

هر باوری که در ذهن شما ایجاد می شود، تولید کننده ارتعاش و فرکانس هست که به جهان هستی  ساطع می شود.اگر شما باورهای ضد ثروت داشته باشید، محال هست که صرفا با انجام کارهای فیزیکی بتوانید به ثروت مطلوب خودتان برسید.

بارها افرادی را دیدم که با داشتن بهترین شغل ها باز هم به اهداف مالی مطلوبشان نمی رسند.شغل و کار شما هر چیزی که باشد، نتایج کار شما را باورهای ذهنی شما مشخص می کند.

زمانی که باورهای شما همسو با شغل و هدف تان باشد معجزات الهی شروع به نمایان شدن برای تان می کنند.

پس در جذب ثروت ۵ روی باورهای عمیقی که اکثر مردم در مورد ثروت دارند و ۹۹% غافل هستند از این باورها، صحبت خواهم کردم. باورهایی که ریشه در دین و اعتقادات و جامعه میتواند داشته باشد. باورهایی که خودتان انتخاب نکردید ولی در زندگیتان وجود دارند و تمام اهداف مالی شما را می سازند!!

جذب ثروت

 

یکی از مهم ترین باورهای مخرب در زمینه ثروت این هست که، پول با معنویات در تضاد هست! اکثر مردم در سطح عمیق ضمیرناخودآگاهشان فکر می کنند که اگر پولدار شوند از خداوند دور خواهند شد.

البته این باور چنان عمیق هست که اکثرا آگاه نیستند اما در کشور ایران بیش از ۹۵ درصد مردم همچین باورهای مخربی دارند. این باور باعث می شود که شما هر کاری کنید بازهم به اهداف مالی تان نرسید. زمانی که شروع به انجام کار و شغل تان می کنید، ضمیرناخودآگاه شما اجازه نمی دهد بیش از یک مقدار مشخصی به پول وارد زندگی تان شود. چون فکر می کند که پول دار شدن شما باعث دوری از خدا خواهد شد!! و هر کاری کنید واقعا نمی توانید به رقم های بیشتری برسید.

پس نقش این باورهای مخرب در مورد ثروت را کاملا متوجه شدیم.

حالا باید آگاهی خودمان را بیشتر کنیم تا این باور کاملا از بین برود. باید عمیقا فکر کنیم که ثروت خودش هم جزو معنویات هست. به نظر شما آیا خداوند ثروتمند هست یا فقیر؟؟ قطعا پاسخ شما این هست که خداوند ثروتمند هست. پس خدایی که ثروتمند هست آیا دوست دارد شما فقیر باشید؟

قطعا خداوند لایزال و لامکان، مشتاق هست که شما ثروتمند باشید. چرا یک فردی که ثروتمند هست می تواند به بشیریت کمک کند. به نظرتان یک فرد فقیر می تواند مثمر ثمر باشد برای جهان خلقت و برای مردم؟ یا یک فرد ثروتمند؟

می بینید که باید ثروت را جزو معنویات بدونیم، باید درک کنیم که خداوند خالق ثروت هست  و ما باید مثل خداوند ثروتمند باشیم تا بتوانیم به خودمان و خانواده مان و به تمام مردم خدمت کنیم.

حتما روی این مواردی که گفتم عمیقا فکر کنید تا به مرور باورهای شما تغییر کند و در مسیر جذب ثروت قرار گیرید.

عبارات تاکیدی برای تغییر این باور ضد ثروت:

پول و ثروت زیاد حق الهی من هست.

خداوند دوست دارد من ثروتمند باشم.

این عبارات قدرتمند را هر روز و هر لحظه با خودتان تکرار کنید تا باورهای مخرب قبلی از بین برود و باورهای جدید جایگزین آن ها شود. قطعا روز به روز نتایج عالی رو خواهید دید.

 

در قسمت های بعدی ، ادامه باورهای ضد ثروت را بررسی خواهیم کرد

میلاد پاکار – مدرس و محقق علوم ذهنی 

8 پاسخ
 1. فرخنده دامچه
  فرخنده دامچه می گوید:

  با سلام خدمت استاد عزیزم من قبلا از فایلهای رایگانتون استفاده کرده بودم خیلی خیلی نتیجه گرفته ام و مشتاق بودم در کلاسهاتون شرکت کنم والان که موفق شده ام خیلی خوشحالم و حالم عالیه عالیه عالیه

  پاسخ
 2. حشمت
  حشمت می گوید:

  استاد پاکار این سوالات برای درک عمیق و شفاف شدن دلم هس.فرمودین جهان هستی قوانینی داره که خداوند وضع کرده ودیگه قابل تغییر نیست و خودش هم دخالت نمیکنه.اگه استاد اینجوریه ،آیا همین قوانین امروزی مانندقانون جذب،ارتعاش،عشق،رشد،رسیدن به وحدت وجودو…در زمان های خیلی دور برای اون انسانها هم همین قوانین بر قرار بود؟اگه اینجوری هست اون انسانها باید به خدااعتراض کنندکه چرا اونها باید بالای درخت زندگی میکردند و انسانهای امروزی در اوج رفاه. هر چند هم اون انسانها میخواستن تغییر ایجاد کنن ،چه چیز باید اراده میکردن تا اونو جذب کنند.اصلا انسان خلق شده تا شبیه خدا بشه (آرامش،دوستی،صمیمیت،تکامل،شکوفائی،خودشناسی و عشق و…)آیا این صفات خدائی در اون انسانها بوده؟میخوام ببینم خدا همون خداست؟و قوانینش همونه؟ استاد لطفن برای شفاف شدن ذهنم پاسخ عنایت بفرمایین.سپاسگزارم.

  پاسخ
 3. حشمت
  حشمت می گوید:

  سلام استاد
  من در دوره های جنابعالی شرکت کرده ام و خیلی از مطالب و راهنمایی هایتون بهره مند شدم ،ممنون و سپاسگزارم.
  سوالم اینه که در وجود من ارتعاشات و فرکانسهایی هس که بافرکانس خدا یکی میشه اون موقع هس که اتفاقات عالی برامون رخ میده میخواستم بدونم چطور ارتعاشات در خدا بوجود اومده؟اون خدا چطور صاحب این کائنات شده؟پاسخ این خیلی خیلی برام مهمه. خدا رو دوس دارم ولی ذهنم هر لحظه به این سو میره که خدا مثلا در طول اعصار انقدر جنگها شده وکشتار شده در حالیکه این ظلم هس این تاریکی هس این از صفات خدا دور هس ولی چطور خدا شاهد این کشتارها بوده و هس؟ویا یکی اومده از خودش بنام خدا مسلکی بنا کرده که مبنایی شده برای انحراف و انهداد افکار انسانها ودر نتیجه مسیر بشریت تغییر یافته.میبینیم که خدا همسو شده با اون مسلک.استادمن نمیتوانم به سوالات ذهنم پاسخ بدم .استاد توانا خواهشن برای کسب آرامش ذهنم جواب علمی لطف کنین.به هر کسی گفتم از دید خودشون پاسخ دادن مثلن برای دلیل چند آیه آوردن که از دید خودشون بوده من هم اونها رو بلدم و ذهنم قانع نمیشه .مطمئنم به بهترین جواب از طریق شما میرسم.ممنون

  پاسخ
  • میلاد پاکار
   میلاد پاکار می گوید:

   سلام و درود. این سوالات در حد پیام نمیشه توضیح داد. در این حد عرض کنم که جنگ و ناراحتی ها کار خدا نیست. کار انسان هاست. خداوند اراده ی تغییر رو به انسان داده و هر کسی مسئول رفتار و تصمیم های خودش هست.
   خدا نمیاد وارد گود بازی بشه و تغییری ایجاد کنه. خدا دخالت نمیکنه در تصمیم های ما. بلکه قوانینی گذاشته که هر کسی تاوان تصمیم هاش رو می بینه و به خودش میاد در جایی از جهان.
   من توصیه میکنم شما بیشتر در مورد قوانین الهی مطالعه و تحقیق کنین. شما باید درک کنین که جهان قوانینی داره که خداوند وضع کرده و دیگه قابل تغییر نیست و خودش هم دخالت نمیکنه. ما وارد این بازی شدیم و بر اساس این قوانین داریم زندگی میکنیم

   پاسخ
 4. اعظم
  اعظم می گوید:

  با سلام خدمت استاد مهربانم همه کارهای شما عالی اند بسیار عالی از وقتی با کانال شما آشنا شدم نمیدونم ولی حالم خیلی بهتر شده همش مطالب شما رو می خونم وویس های شما عالی اند انگیزه بخش هستند در کل همه کارهاتون روحیه بخش هستند من واقعا ازتون ممنونم از خداوند براتون آرزوی شادی و سلامت میکنم دوستدار شما

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.